Anasayfa | Hakkımızda | Eğitimler | Eğitmenler | Etkinlik Takvimi | Medya | Bize Ulaşın
  Mustafa Kartal ile Antalya Nefes Kampı; 10-13 Haziran 2021, 4 gün 3 gece

Paylaş
 

Mustafa Kartal ile "Antalya Nefes Kampı"

10-11-12-13 Haziran 2021, 4 gün 3 gece

 

Masmavi bir deniz ile iç içe, sıra dışı, huzur dolu bir tatile ve nefesin sırlarını keşfetmeye hazır mısınız? Öyleyse sizleri Antalya’ya, hep beraber nefesin tadına varmaya bekliyoruz!

 

Neredeyiz?

Konaklayacağımız otelimiz Lykia World Golf Antalya, 2.5 km’ lik bir plaja sahip ve Akdeniz kıyılarında denize sıfır konumdadır. Türkiye’nin en heyecan verici mimarisini konfor ve doğallıkla birleştiren bir otel tasarımına sahiptir.

Bunun yanında, bulunduğu alan, golf sahası ve her beklentiye cevap veren farklı tasarımlardaki konaklama üniteleri ile geniş yelpazeli ve eşsiz bir atmosfer sunar.

Pandemi ve Nefes Kampı?

Konaklayacağımız otelimiz Lykia World Golf Antalya, pandemi süreci boyunca tüm gerekli sağlık ve güvenli önlemleri alarak misafirlerini ağırlayacaktır. Eğitimler mümkün olduğunca otelimizin konforunda açık havada ve kişiler arası sosyal mesafe gözetilerek gerçekleştirilecektir.  

 

Neler Yapacağız?

Antalya’nın eşsiz doğasında ve otelimizin bize özel tesis edilmiş yürüyüş parkurunda, ritmik nefes adımları ile yürüyüşe çıkacak, doğada nefes uygulamaları yaparak doğanın gücü ile kendimizi dengeleyeceğiz. Şehir hayatından biraz olsun uzaklaşıp kendimizi doğa ile birleşmeye, genişlemeye ve huzura bırakacağız. 

Doğru nefes almayı, diyafram kullanımını, ciğerlerin tamamı ile nefes almayı öğreneceğiz. Farkındalık konuşmaları esnasında belki de hiç bilmediğimiz yönlerimizi görüp kabul edeceğiz; kendimizi bol bol seveceğiz. Bilinçaltımızda bir dönüşüm başlatmak, korku ve endişelerden özgürleşmek, bolluk ve bereketi çekmek amacıyla holoterapi çalışmaları yapacağız. 

Sadece otel misafirlerine açık olan havuzda nefes teknikleri ile gevşeme, bırakma ve nefes ritmi oluşturma çalışmaları yapacağız ve nefesimizle beraber kendimizi keşfedeceğiz. 

Nefes meditasyonları ile kendimize doğru içsel yolculuğa çıkacağız ve derin huzurun tadına bakacağız. Arzu eden katılımcılarımız kamp süresince randevu alarak nefes teknikleri, holoterapi, aile dizimi ve astrolojik doğum haritası uygulamalarına bireysel olarak katılabileceklerdir. 

Boş zamanlarımızda içimizi ısıtan güneşin ve masmavi denizin tadını çıkarıp bolca dinleneceğiz. Kısacası, hep beraber sohbeti, nefesi ve eğlencesi bol bir tatili paylaşacağız.

 

Nefes Kampı Tarihleri: 10-11-12-13 Haziran 2021 (4 gün 3 gece)

Herşey Dahil Tam Pansiyon Konaklama + Eğitimler:

Single Odada Tek Kişi Konaklama:2590 TL (%18 KDV dahil) 

2 Kişilik Odada Kişi Başı:2000 TL (%18 KDV dahil)      

3 Kişilik Odada Kişi Başı:1890 TL (%18 KDV dahil) 

 

*İstanbul, Şaşkınbakkal adresinde yer alan Nefes Okulu’muza gelerek, tüm Bonus Card ve Akbank Kredi Kartları için 9 aya kadar vade farkıekleyerek taksitlendirme yapabiliriz. İlaveten iyzico ile işbirliğimize istinaden email adresinize göndereceğimiz ödeme linki üzerinden vade farkı ekleyerek 12 aya kadar kredi kartınıza taksitlendirebilirsiniz. 

*Her şey dahil tam pansiyon konaklamadır.

*12 yaş altı 1.çocuk ücretsiz

6 yaş altı 2.çocuk ücretsiz

7-12 yaş arası 2.çocuk %50 ücretlidir.

0-12 yaş arası 3.çocuk%50 ücretlidir.

Otelimizin çocuk kulübü ve ücret karşılığı dadılık hizmeti bulunmaktadır.

*Ulaşım ve otele transfer katılımcıların kendileri tarafından karşılanacak ve organize edilecektir. Her yıl Nefes Okulu’na ulaşım- otele transfer konusunda hizmet veren ve kolaylık sağlayan şirketlerin iletişim bilgileri arzu eden katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

 

*Kontenjanımız 35 kişi ile sınırlıdır. Önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

 

İletişim ve Rezervasyon için Tel: 02163522160- 05412019477 

 

Email:info@nefesokulu.com

 

İlgili Hesap Bilgilerimiz:

AKBANK Maltepe Şubesi

Hafize Ebru Sezen Kartal

IBAN TR 02 0004 6000 2988 8000 0915 80

Şube Kodu: 0029

Hesap No: 0091580

*Havale / EFT için açıklama kısmına katılımcıya ait “isim, soyisim ve Antalya Nefes Kampı” şeklinde belirtilmesini önemle rica ederiz.

 

Ulaşım:

Otelimiz, Antalya Havaalanına 46 km uzaklıktadır. 

Otelimiz, Antalya Otogarı’na 52 km uzaklıktadır. Otogardan kalkan Belek – Manavgat minibüsleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz.

*Lykia World Antalya Golf Otel: Denizyaka Mah. 1 Denizyaka Kamışlıgöl Küme Evleri No.1 Manavgat / Antalya

 

PROGRAM AKIŞI:

 

Master Nefes Eğitmeni:Mustafa Kartal

Yoga Eğitmeni:Çiğdem Tanyer

Nefes Eğitmeni: Ümran Özen, Nihal Tepret 

Aile Dizimi Eğitmen: Çiğdem Erdoğan


10 Haziran 2021, Perşembe 

18.00’ya kadar otele giriş

18.00 Tanışma ve sohbet 

20.00 Akşam yemeği / Serbest zaman

21.30 Doğru nefes alabiliyor muyum? Nefes testi

22.30 Nefesle meditasyon

23.00 İyi geceler

 

11 Haziran 2021, Cuma 

08.00 Yoga 
09.00 Sabah kahvaltısı

10:00 Serbest zaman – Deniz sefası

11:30 Nefes teknikleri ve diyafram kullanımı öğrenimi
13.30 Öğle yemeği ve serbest zaman

15:00 Diyafram geliştirici egzersizler

16:00 Akciğer Kapasitesini artıran nefes egzersizleri

17:00 Burun performansını artıran nefes uygulamaları

19.00 Yoga

19.00 Serbest Zaman 

*Alternatif katılım: Konsantrasyon, motivasyon, verimlilik için nefes egzersizleri

*Alternatif katılım: Nefesle duygu kontrolü sağlama / Panik atak, depresyon için nefes egzersizleri

20.00 Akşam yemeği 
21.00 Çekim Yasası- Farkındalık Sohbeti – Toplu Meditasyon

22.00 Aile Dizimi Çalışması

23:00 Sahilde nefes meditasyonu

24.00 İyi geceler 


12 Haziran 2021, Cumartesi

08.00 Yoga 

09.00 Sabah kahvaltısı 

10.00 Nefes adımları ile yürüyüş / nefes meditasyonu 
12.00 Deniz / Plaj sefası

13:00 Havuzda nefes çalışmaları

14.00 Öğle yemeği / Serbest zaman
15.00 Bolluk ve bereket zihni oluşturmak

         Kurban bilinçliliğinden özgürleşme

         Eski duygu ve düşünce kalıplarından özgürleşme
16.00 Holoterapi (Bilinçaltı Nefes Çalışması)

17.30 Serbest Zaman
18.00 Yoga

19.00 Aile Dizimi Çalışması

20.00 Akşam Yemeği 

21.00 Farkındalık sohbeti

23.00 Sahilde nefes meditasyonu
24.00 İyi Geceler

 

13 Haziran 2021, Pazar

08:00 Yoga

09.00 Sabah kahvaltısı

11.00 Kapanış sohbeti ve vedalaşma 

13.00 Otelden ayrılış

 

Serbest Zamanda Bireysel Olarak Yararlanabileceğiniz Aktiviteler:

 

Manavgat Şelalesi ve Selekueia/ Lyrbe Antik Kenti:Manavgat Şelalesinde cip safari, rafting ya da yamaç paraşütü gibi adrenalin sporlarını yapabilir, deve ile etrafı gezebilir veya şelaleden kuzeye doğru devam ettiğinizde ormanların arasında keyifli fakat birkaç kilometrelik kısa bir yolculuktan sonra tarihi su kanallarını ve Lyrbe/ Selekueia Antik Kenti’ni görebilirsiniz.

 

Lyrbe (Seleukeia) Antik Kenti'ne Antalya İli Manavgat İlçesi Bucak Şeyhler Mahallesi (Köyü) içinden geçilerek ormanlık manzarası çok güzel bir yol içinden geçilerek gidilir. Antik Kenti gezmek ücretsizdir. Antik Kent Antalya bölgesindeki en güzel kalıntılardan biridir. Kent alanının üst tarafından Oymapınar Barajı gözükür ve manzara tek kelimeyle harikadır. 

Side Antik Kenti:Side antik dönemde Pamfilya Bölgesinin en önemli liman kentidir. Side Antik Kenti Manavgat İlçesi'nin sahil kesiminde bir yarımada üzerinde kurulmuştur. M.Ö. 8 yy. dayanan bir tarihe sahiptir. Nar anlamına gelen “Side” ismini Luviceden almıştır. M.Ö. 7 yy'da tüm Pamfilya Bölgesi ile birlikte Lidya krallığının egemenliğine girmiştir. Bunu Pers ve Büyük İskender egemenlikleri takip etmiştir. M.Ö. 78 yılında Romalı konsül Publius Servilius’un bölgeyi korsanlardan temizlemesi üzerine Side de Pamfilya’nın diğer kentleri gibi Roma İmparatorluğu’na bağlanmıştır.

 

Aspendos Tiyatrosu:Tarihi çok eski zamanlara, M. Ö 12 yüzyıllara kadar uzanan ve dünya üzerinde korunmuş en iyi tiyatrolardan biri olarak da tanınan Aspendos Tiyatrosu, oldukça etkileyici bir görünüme sahiptir. Şehirde Serik ilçesine bağlı Belek tatil beldesinin en popüler tarihi ve turistik yerlerinden biri olan Aspendos Tiyatrosu’nun yer aldığı antik kent ise, M.Ö. 10 yüzyılda kurulan, döneminin en zengin şehirlerinden biri olmuştur. Tiyatro ise, bu antik kentteki en önemli binadır. Günümüzde hala aktif olarak kullanılan tiyatro, aynı zamanda Roma tiyatrosunun en eski ve en iyi örneklerinden de biridir. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Aspendos Tiyatrosu, etkileyici görüntüsünün yanında, akustiği ile de oldukça ilgi çekicidir.

Köprülü Kanyon:Köprülü Kanyon Milli Parkı, barındırdığı doğal, tarihi ve kültürel zenginlikler sayesinde ziyaretçilerine çok sayıda etkinlik seçeneği sunmaktadır. Başta, Türkiye’nin en önemli rafting rotalarından biri olan Köprüçay üzerinde rafting, kano ve kanyoning (kanyon geçişi) sporları olmak üzere; yüzme, doğa yürüyüşü, kaya tırmanışı, oryantiring, bisiklet, olta balıkçılığı vb. sportif etkinlikler ile botanik-yaban hayatı gözlemciliği, jeolojik yapı gözlemciliği, kampçılık, fotoğrafçılık, piknik, cip safari, yayla gezileri… gibi çok çeşitli etkinliklere katılma olanağı bulunmaktadır.  Bölgeye gelen ziyaretçiler, Milli Park içindeki Selge antik şehri ile bir bölümü Milli Park içinde bulunan Aziz Paul Yolu’nu da gezi programlarına dahil edebilirler.

 


  Tüm Yazılar
Mustafa Kartal ile Antalya Nefes Kampı; 10-13 Haziran 2021, 4 gün 3 gece
ONLINE Sertifikalı Nefes Koçluğu Eğitimi + Sertifikalı Çocuk Nefes Koçluğu Eğitimi; Eğitmen: Mustafa Kartal (10 TEMMUZ - 01 AĞUSTOS 2021)
Mustafa Kartal ile Sertifikalı Holoterapi Eğitmenliği Programı (06-07-08 Temmuz 2021 İSTANBUL)
ONLINE Mustafa Kartal ile Nefes Teknikleri Atölyesi, Her Perşembe
Sınavda; Heyecan, Stres, Motivasyon ve Konsantrasyon için Nefes Teknikleri
Aile Dizimi Çalışması (AÇIK TARİH)
Holoterapi: Bilinçaltı Nefes Grup Çalışması (Suadiye: 19 Haziran 2021)
ONLINE Depresyona Karşı Nefes Teknikleri Eğitimi (19.05.2021)
ONLINE Duygu Yönetimi ve Farkındalık Eğitimi ( 26 Mayıs 2021 )
Nefes ile Zayıflama ve Kilo Kontrolü WS; ( BİREYSEL ÇALIŞMA)
ONLINE Nefes Teknikleri ile Öfke ve Stres Yönetimi Eğitimi; ( 21.05.2021)
Nefes Kontrolü ile Panik Bozukluklarla Baş Etmenin Yolları (ONLINE 17.05.2021)
ONLINE Zihnin Bütünsel Kullanımı İçin Nefesle Meditasyon; ( 15 Mayıs 2021, Cuma)
Diksiyon, Hitabet, Ses ve Nefes Teknikleri Eğitimi ( 26-27 Haziran 2021)
ICF Onaylı Uluslararası Sertifikalı NLP Practitioner (NLP Uygulayıcılığı) Eğitimi (05-06 Haziran 2021)
LGS - Sınavda; Heyecan, Stres, Motivasyon ve Konsantrasyon için Nefes Teknikleri

  Duyurular
  + tümünü listele

  Referanslar

  E-Bülten'e Katıl!
Eğitim, hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olmak olmak için lütfen E-Bülten’e katılın!

  Haftanın Yazıları
KORONA VİRÜSÜNDEN ETKİLENMEMEK İÇİN BİLİNMESİ GEREKENLER

Mustafa Kartal
14/03/2020
"İZİN VERME" MANİFESTOSU

Mustafa Kartal
20/09/2017
Kalp Atış Sayısı Yaşam Süresini Belirliyor

Mustafa Kartal
28/07/2016
  + tümünü listele

  Kitap & DVD
Sihirli Kristaller - Meryem Ebru Sezen

  Bu kitapta, bugüne kadar dünyada kristallerle ilgili yapılan birçok araştırmaların sonuçlarını, kendi kişisel çalışmalarımda elde e...
  + tümünü listele

| Sosyal paylaşım ağlarımız

 
 
Nefes Okulu Kişisel Gelişim ve Farkındalık Atölyesi
Tüm hakları saklıdır. 2021 ©
Tel: 0216 352 21 60 | GSM: 0541 201 94 77 | E-mail: info@nefesokulu.com